Einar Jolin blandteknik

433297

EINAR JOLIN (1890-1976): "Rådjurskalv", osignerad, daterad 15 Aug 1945, blandteknik, ca 23x31,5 cm

Rum 4

Einar Jolin blandteknik

Budhistorik (13 bud)
3009134
3009133
2 800
3007420
3007416
1 600
3006857

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer