Emaljskyltar tema skyltar

433286

EMALJSKYLTAR, 5 st, för försäkringsbolag, emaljerad plåt 1900-tal, varierande storlekar

Omfattande skador rost

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 13

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (17 bud)
3011807
3012386
2 800
3011807
2 600
3012385
2 400
3011807

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer