Emaljskyltar tema skyltar

433277

EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, SKYLT, 1900-tal, "Agentur för sjöförsäkringsaktiebolaget ÄGIR", " Försäkringsaktiebolaget Nornan Göteborg Aktiekapital 2.000.000 kr Agentur", "Ömsesidiga olycksfallsförsäkringsbolaget LAND och SJÖ Agentur", " Försäkringsaktiebolaget OCEAN Agentur", varierande storlekar den största 25x39 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (8 bud)
3011860
650
3011985
600
3011860
550
3011984
500
3011860
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer