Emaljskylt tema skyltar

433274

EMALJSKYLT, emaljerad plåt, 1900-tal, "Sjöförsäkringsaktiebolaget GAUTHIOD Göteborg Agentur, 41x60 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 7

Emaljskylt tema skyltar

Budhistorik (12 bud)
3009814
850
3011828
3009814
750
3011777
700
3009814
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer