Nils Emil Anckers

433273

NILS EMIL ANCKERS (1858-1921): ''Bottenrefvet
(Korvetten saga)'' signerad NEAnckers med blyerts, monogramsignerad NEA och daterad -03 i plåten, etsning, bildmått ca 44x73 cm.

Fack 6

Nils Emil Anckers

Budhistorik (12 bud)
3009469
850
3009467
3009465
750
3009463
700
3009456
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer