Emaljskyltar tema skyltar

433272

EMALJSKYLTAR, 4 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Lifförsäkrings-Aktiebolaget NORDSTJERNAN", Agentur för försäkringsaktiebolaget HEIMDALL i Stockholm", "Allmänna försäkringsbolaget Liv-Oden ömsesidigt Agentur", "Livförsäkringsanstalten FOLKET ombud", varierande storlekar den största 25x40 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (9 bud)
3012490
3012345
750
3012489
750
3012345
600
3006132
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer