Serveringsvagn

433233

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, kromad metall samt laminat, på hjultrissor, löstagbar bricka, höjd ca 66, 91x45 cm

Slitage

Rum 19

Serveringsvagn

Budhistorik (14 bud)
3008087
1 300
3010423
3008087
3010418
3008087
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer