Etagere 1800-tal

433209

ETAGERE, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, sargen med låda, svarvad benställning, 2 hyllplan, svartmålad, på hjultrissor, dragkrok i mässing, höjd ca 80, 59x43,5 cm

Bruksslitage

Rum 20

Etagere 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3008931
450
3005657
3002677
3001086

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer