Serveringsskåp

433200

SERVERINGSSKÅP, björk, 1940-tal, invändiga hyllor och lådfack i furu, höjd 137, bredd 100, djup 47 cm.

Skador, slitage

Rum 14

Serveringsskåp

Budhistorik (8 bud)
3008869
3008868
900
3008867
3008866
700
3008865
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer