Byrå nyrenässans

433196

BYRÅ, valnötsfaner, 18/1900-tal, nyrenässans, beslag i mässing, höjd 82, bredd 102 cm.

Smärre slitage och märken

Rum 6

Byrå nyrenässans

Budhistorik (21 bud)
3008733
3008850
3008733
2 800
3002043
2 600
3008731
2 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer