Emaljskyltar tema skyltar

433188

EMALJSKYLTAR, 5 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "RIKSKASSAN Allmän Sjuk&Begravningskassa Inträdesålder 15-60 år", Försäkringsaktiebolaget National Agentur", " Allmänna PENSIONSFÖRSÄKRINGS bolaget Livförsäkringar-Livräntor", " SVENSKA LIF försäkringsbolaget agentur", "Försäkringsaktiebolaget National Stiftadt 1905", varierande storlekar varav den största 35x50 cm

Emaljskador, lagningar

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 14

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (29 bud)
3011805
2 800
3012358
2 600
3011805
2 400
3012356
3011805

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer