Emaljskyltar tema skyltar

433183

EMALJSKYLTAR, 3+1+1 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Försäkringsanstalten GOTHIA ömsesidig stiftad 1898 Stockholm Agentur", "Olycksfallförsäkringsanstalten GOTHIA Stockholm", "Försäkringsanstalten Gothia Agentur", 21,5x37, 21x32, oval 11x18,5 cm

Emaljskador

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Monter 13

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (12 bud)
3011804
1 600
3011889
3011804
3011815
3011804
650

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer