Byrå army-stil

433175

BYRÅ / SÄNGBORD, ett par, army-stil, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd 67, bredd 46, djup 29 cm.

Smärre slitage

Rum 6

Byrå army-stil

Budhistorik (17 bud)
3008756
3 200
3008203
3008747
3008203
2 800
3007043
2 600

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer