Peter Dahl

433154

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 106/375, bildmått 59x86 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Dahl
Budhistorik (23 bud)
3008549
2 600
3008490
2 400
3008547
2 400
3008490
3008492

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer