Josef Frank uplight

433145

JOSEF FRANK, uplight, Svenskt Tenn, modellnummer 2148, mässing, höjd ca 161 cm

Bucklor, slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Josef Frank uplight

Budhistorik (11 bud)
3006883
3007184
3 800
3006883
3 600
2998716
3 400
2998716
2 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer