Skrin på benställning

433067

SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, ek, benställningen med låda, skuren dekor, höjd ca 83, 64x55 cm,
nyckel finns att avhämta på utlämningen

Renoverad, omarbetad, inredd för bestick, slitage

Rum 5

Skrin på benställning

Budhistorik (13 bud)
3006495
2 800
3005864
2 600
3003508
2 400
3003500
3003483

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer