Georg Gundorff

433065

GEORG GUNDORFF, Danmark, 1876-1925, Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad, olja på duk, 45x66 cm,

A tergo otydligt betitlad.

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Georg Gundorff

Budhistorik (5 bud)
3003326
2 400
3003325
3001644
3000187
3000121

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer