Gideon Börje oljemålning

433063

GIDEON BÖRJE (1891-1965), Läsande flicka, olja på duk, signerad G.Börje, 73x60 cm

Rum 6

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3007648
3 600
3007647
3 400
3007640
2 800
3003178
2 600
3002675

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer