Skålar silver

433042

SKÅLAR, 2 st, på fot, sterlingsilver samt 900 silver, floral dekor, diameter ca 14 samt 20 cm, totalvikt 281 g

Ytslitage, fåtal repor

Silver

Monter 9

Skålar silver

Budhistorik (5 bud)
3014083
3013791
950
3004998
900
3009772
850
3004998

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer