Pirre Alechinsky

432961

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition, ur mapp Max Ernst, färglitografi och akvatint, signerad och numrerad Alechinsky 63/100, bladmått ca 65x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Pirre Alechinsky
Budhistorik (12 bud)
3006250
3 400
2997765
3 200
3006248
3 200
2997765
3006244
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer