Enirco Baj

432952

ENRICO BAJ (1924-2003): Figur ur mapp Max Ernst, signerad Baj, 63/100, färgetsning, bladstorlek 64,5x49 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Enirco Baj
Budhistorik (11 bud)
3005565
3005505
750
3005564
750
3005505
700
3005563
650

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer