Bänkalängd

432950

BÄNKALÄNGD, Bohuslän, 1800-tal, polykromt mönster, 282 x 57 cm, inköpt på gård i Solberga, Bohuslän.

smärre slitage, smärre skador

Mattor/Textilier, Allmoge

Geijersgatan 14, Göteborg

Bänkalängd

Budhistorik (6 bud)
3017642
3016193
3016193
3013408
700
3005728
500

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer