Björn Forsman Tema

432920

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Kläder på tork, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 74x62 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

mindre färgbortfall

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (8 bud)
3028496
650
3028519
600
3028496
550
3028472
500
3028015
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer