Ulf Greder färglitografi

432830

ULF GREDER (född 1949): 'Mozart K 516', signerad Ulf Greder, numrerad 172/360, bildyta ca 52x62 cm

Fack 32

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3004417
550
3003194
500
3000071
450
2998842
2996232

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer