Skåp

432829

SKÅP, med fasettslipad spegelglas, fanerade med valnöt,1800-talets slut, invändigt med hyllplan, underdel med låda, höjd ca 194, 89x59 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 11

Skåp

Budhistorik (50 bud)
3005084
8 600
3005086
8 400
3005084
8 000
3005082
7 800
3005080
7 600

Slutpris SEK:
8 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer