Olle Hjotzberg akvarell

432782

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Tulpaner, signerad och daterad Olle Hjortzberg -57, ca 30x22 cm

Olle Hjotzberg akvarell

Budhistorik (8 bud)
3002226
4 200
3000917
2 600
2998701
2 400
2997564
2997035
1 800

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer