Skrivbord i sengustaviansk stil

432770

SKRIVBORD, s.k. partnersdesk, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, beslag fothylsor i mässing, höjd 77, 132x87 cm

Ytskador, blekt, fothylsor samt lister saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att

Rum 8

Budhistorik (10 bud)
3003021
1 600
3002817
3003020
1 400
3002817
1 300
3002683

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer