Ann-Marie Jönsson oljemålning

432742

ANN-MARIE JÖNSSON (född 1937): Motiv av sommarträdgård, signerad AMJ, olja på duk, ca 100x120 cm

Rum 22

Ann-Marie Jönsson oljemålning

Budhistorik (51 bud)
3003705
15 000
3003711
14 500
3003705
14 000
3003710
13 500
3003705
13 000

Slutpris SEK:
15 000
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer