Ann-Marie Jönsson oljemålning

432740

ANN-MARIE JÖNSSON (född 1937): Motiv av sommarträdgård, signerad AMJ, olja på duk, ca 91x80 cm

Rum 9

Ann-Marie Jönsson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3003616
3003615
3 800
3003607
3 600
3003614
3 400
3003607
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer