Bokskåp England

432718

BOKSKÅP, omkring 1900, England, fanérat i mahogny, dörrespeglar med floral dekor, 2-delat, höjd ca 217, 102x41 cm, nyckel finns men passar endast till ett lås

Slitage och skador,

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Rum 15

Bokskåp England

Budhistorik (18 bud)
3003149
1 800
3003126
1 700
3002842
1 600
3002690
3002838
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer