Skrivbordsstol

432606

SKRIVBORDSSTOL, tidigt 1900-tal, ek med klädsel i skinn, höjd ca 109, sitthöjd 46 cm.

Ett fjäderstål utbytt, något lös i fogarna. Bruks och åldersrelaterat slitage.

Rum 12

Skrivbordsstol

Budhistorik (14 bud)
3002290
1 600
3001935
3002287
1 400
3001935
1 300
2998496

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.