Skrivbord sengustaviansk stil

432530

SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets början, sengustaviansk stil, två lådor, hyllplan samt två luckor med hyllinredning, sarg samt beslag i mässing, höjd ca 100, 105x66 cm, 3 nycklar finns

Fanerskador, blekt, låsen kärvar, mässingslister saknas, sargen något lös

Ändringar/tillägg
3 nycklar finns att avhämta i utlämningen

Rum 19

Skrivbord sengustaviansk stil

Budhistorik (27 bud)
3000718
2999704
3000509
2999704
1 900
3000500
1 800

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.