Marie-Louise Ekman

428047

MARIE-LOUISE EKMAN (född 1944): Komposition, signerad, daterad 2004, numrerad 16/100, färglitografi, bildstorlek 58,5x41,5 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Marie-Louise Ekman
Budhistorik (13 bud)
2963763
2963762
3 800
2963748
3 600
2963735
3 400
2963744
3 400

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.