Trädgårdsbord 1900-talets slut

418243

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets slut, underrede i bemålat gjutjärn, profilerad stenskiva, höjd ca 75, diameter 80 cm

Delvis korroderat, smärre nagg

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
2867388
2867184
1 400
2867004
1 300
2865591
2861905

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.