Golvlampa Jacobsen

417874

ARNE JACOBSEN, "AJ-lampan", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1959, vitlackerad, höjd ca 130 cm

Bruksslitage, repor, lackskador

Belysning, Golvlampor

Golvlampa Jacobsen

Budhistorik (16 bud)
2859097
3 400
2861666
3 200
2859097
2854229
2 800
2854229
2 600

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.