Industristol med bord Edvard Lundquist

417672

EDVARD LUNDQUIST, Odelberg-Olsen, arbetsstol samt ritbord, 1940-tal, industridesign, bemålat stål, bord med riktbar skiva, multijusterbar fot på stolen

Bruksslitage, senare bemålning

Möbler, Design

Rum 3

Budhistorik (30 bud)
2863037
3 600
2863036
3 400
2863027
3 200
2863020
2863026
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.