Gillis Lundgren för IKEA

412282

GILLIS LUNDGREN, för IKEA, fåtölj, "Pixi", 1970-tal, originalklädsel i vitt tyg, gavlar i kromat stålrör, sitthöjd ca 25 cm

Fläckar, slitage

Rum 12

Gillis Lundgren för IKEA

Budhistorik (35 bud)
2808729
3 600
2808720
3 400
2808709
3 200
2808676
2808699

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.