Gösta Sundström oljemålning

403877

GÖSTA SUNDSTRÖM (1920-2008): Komposition, signerad Sundström, olja på duk, ca 80x130 cm

Fack 36

Gösta Sundström oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2730274
2714658
2729750
2714658
600
2729749
550

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.