Ingegerd Silow röllakan

400249

INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, träd på ljus botten, signerad IS ca 230x168 cm

Mattor/Textilier

Ingegerd Silow röllakan

Budhistorik (26 bud)
2695092
4 400
2695081
4 200
2695023
2695077
3 800
2695023
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.