Byst Apollon

400231

BYST, gips, 1900-tal, föreställande Apollon, höjd ca 62 cm

Slitage, fläckar, nagg

Diverse

Rum 7

Byst Apollon

Budhistorik (36 bud)
2694350
8 400
2694341
8 200
2694341
8 000
2694349
7 800
2694341
7 000

Slutpris SEK:
8 400
882 EUR, 1 092 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.