Karmstolar stolar

400215

KARMSTOLAR, STOLAR, 2+2, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, genombruten ryggbricka, den s. k. "Svenska modellen", bemålade i ljusgrått, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar

Rum 6

Karmstolar stolar

Budhistorik (40 bud)
2694056
5 000
2694060
4 800
2694056
4 600
2694054
4 400
2694049
4 200

Slutpris SEK:
5 000
525 EUR, 650 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.