Hallmöbel 1950-tal

400172

HALLMÖBEL, teak samt svartlackerat trä, 1950-tal, överliggande glasskiva samt två lådor, höjd ca 59, 56x24 cm

Visst slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Hallmöbel 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
2692972
600
2692966
550
2690193
500
2692965
450
2690193

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.