Mats Pehrson blandteknik

400167

MATS PEHRSON (född 1958): Motiv från Södermalm, monogramsignerad och daterad ā tergo 2005, blandteknik på duk, ca 37x27 cm

Fack 38

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (1 bud)

2691988
2016-08-18 20:36:34

2016-08-19 kl 15:42
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.