Bokhylla rotting och glas

400160

BOKHYLLA, stomme i rotting och 4 hyllplan i vattrat glas, 1900-talets mitt, höjd ca 173, 83x32 cm

Bruksslitage

Rum 6

Bokhylla rotting och glas

Budhistorik (5 bud)
2692098
600
2691961
550
2691384
450
2691066
2684343

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.