Skåp 1800-tal

400159

SKÅP, 1800-tal, vitmålat, inredning med 3 hyllplan, 6 lådor, höjd ca 136,5, 78,5x43,5 cm

Senare bemålat, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Rum 13

Skåp 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
2692788
3 600
2692685
3 400
2692645
3 200
2692612
2692191
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.