Bokhylla jugend

400156

BOKHYLLA, jugend, betsad ek, 5 hyllplan, tidigt 1900-tal, höjd ca 140, 60x31 cm

Bruksslitage, nedersta hyllan med lagning

Rum 6

Bokhylla jugend

Budhistorik (14 bud)
2692585
4 200
2691981
2692584
2691981
3 200
2692583

Slutpris SEK:
4 200
441 EUR, 546 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.