Oljemålning föreställande vallmofält

400149

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Ett gott land" otydligt signerad, olja på duk, 50x71 cm

Fack 48

Budhistorik (27 bud)
2691494
2692124
2691494
1 900
2692123
1 800
2691494
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.