Moccaskedar cigarettetuier

400100

MOCCASKEDAR CIGARETTETUIER, 16 dlr., silver, 1900-tal, skedarna förgyllda, längd ca 6-10 cm, vikt ca 480 g

Graveringar

Silver

Moccaskedar cigarettetuier

Budhistorik (5 bud)
2690567
1 700
2688147
1 600
2686708
2686708
2685105

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.