Peter Dahl litografi

400092

PETER DAHL (född 1934): Komposition med figurer, signerad Peter Dahl, P.T. (provtryck), färglitografi, ca 62x55 cm

Ändringar/tillägg
P.T. (provtryck)

Rum 15

Peter Dahl litografi

Budhistorik (15 bud)
2692866
950
2692402
900
2691715
850
2691487
2691475
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.