Bokhylla i teak

400077

BOKHYLLOR, 2 st, fanerade i teak, omkring 1900-talets mitt, lösa överskåp, 1 sektion med glasdörrar, kvadratiska beslag i mässing, höjd ca 168, 158x38 cm

Obetydligt slitage, senare hyllplan i underskåpen

Rum 19

Bokhylla i teak

Budhistorik (1 bud)

2690015
2016-08-16 20:36:42

2016-08-19 kl 14:42
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.